قیمت روز محصولات اپل

طرفداران کمپانی اپل در کریسمس غافلگیر خواهند شد؟

طرفداران کمپانی اپل در کریسمس غافلگیر خواهند شد؟

یک افشاگر می‌گوید که به احتمال زیاد کمپانی اپل یک سورپرایز برای کریسمس دارد و حال باید صبر کنیم ببینیم این اتفاق چه می‌تواند باشد….

کاربری در توییتر با اسم Lovetodream به یکی از معتبرترین منابع درز اطلاعات مربوط به کمپانی اپل در سال گذشته تبدیل شده است، اما توییت‌های آن معمولاً رمزآلود بوده و رمزگشایی آن‌ها زیرکی زیادی می‌خواهد.
در چند روز گذشته، L0vetodream اعلام کرد که اپل امسال برای کریسمس سورپرایزی را برای طرفداران خود در نظر دارد!
سابقه‌ی L0vetodream در افشای اطلاعات تقریبا خوب است. این حساب توییتری اخیراً پیش بینی کرده بود که MacBook Pro 13 و MacBook Air 13 اینچی، اولین Mac های سیلیکونی اپل خواهند بود که همینطور نیز شد!

توییت‌های عجیب L0vetodream در مورد محصولات و اتفاقات کمپانی اپل

این افشاگر همچنین به طور دقیق گزارش داده بود که اپل امسال یک HomePod mini، رنگی جدید برای Apple Watch Series 6، آیپد ایر و محصولات دیگری را معرفی خواهد کرد.
این توییت‌ها بسیار رمزآلود و قابل توجه هستند. به عنوان مثال، در ۲۱ ژوئن، L0vetodream عبارت “iafwcwtncgab” را توییت کرد که عبارتی بسیار عجیب و زیرکانه بود. سپس، پس از معرفی iPad Air در ماه سپتامبر، L0vetodream این کلمه مخفف عجیب را شکست و نشان داد در این عبارت رمز آلود، حرف اول کلمه‌های به کار رفته در جمله‌اش را به ترتیب نوشته است به طوری که iafwcwtncgab یعنی “iPad Air 4 will come with two new color green and blue” که به معنی این جمله است: “محصول iPad Air 4 با دو رنگ سبز و آبی جدید ارائه خواهد شد”

توییت جدید این اکانت بگونه‌ای ساده بیان می‌کند:

شما برای کریسمس، از طرف اپل یک سورپرایز دریافت خواهید کرد…

غافلگیری طرفداران کمپانی اپل در کریسمس

بسیاری حدس زده‌اند که چون اپل بعضی از محصولاتش مانند ایرپاد استودیو، ردیاب‌های ایرتگ، اپل تی‌وی جدید را هنوز معرفی نکرده است و گفته در موقعیت دیگری به معرفی آن‌ها می‌پردازد، اکنون شاید در کریسمس بخواهد این محصولات را رونمایی کند.
با وجود همه‌ی حدس و گمان‌ها، بالاخره در کریسمس مشخص خواهد شد که این توییت یک شایعه بوده و یا پیش بینی درستی بوده است!