قیمت روز محصولات اپل

عکس های لو رفته از نسل سوم ایرپاد که شبیه ایرپاد پرو می باشد

عکس های لو رفته از نسل سوم ایرپاد

اخیرا شایعاتی در رابطه با نسل سوم ایرپاد در فضای مجازی منتشر شده است، اکنون شواهد بیشتری داریم که نشان می دهد اپل در حال کار بر روی مدل های به روز شده برای هدفون بی سیم محبوب خود است. به تازگی تصاویری منتشر شده که ادعا می شود این تصاویر مربوط قطعات “AirPods 3” جدید است که دارای طراحی کاملا مشابه AirPods Pro است.

این تصاویر طی گزارشی توسط وبلاگ ژاپنی MacOtakara به عنوان اولین نگاه به نسل سوم ایرپاد به اشتراک گذاشته شد. این تصویر که قسمت بالای هدفون های بی سیم اپل و همچنین پوشش محفظه کیس شارژ آن است منتشر شده است.

عکس های لو رفته از نسل سوم ایرپاد

شایعاتی اخیری که در مورد ایرپاد منتشر شده حاکی از این است که اپل ممکن است در سال آینده، هدفون بی‌سیم ایرپاد پرو را از نو طراحی کند تا کوچک‌تر و سبک‌تر شود و در نهایت، احتمالاً بدنه‌ی ساقه‌ای را از زبان طراحی آن‌ حذف خواهد کرد

تصاویر منتشر شده از این وبسایت زاپنی گزارش اخیر بلومبرگ در مورد مدل‌های جدید ایرپاد را تایید می‌کند و نشان می‌دهد اپل در حال کار روی دو ایرپاد جدید از جمله ایرپاد نسل سوم به‌عنوان ارزان ترین مدل و  ایرپاد پرو بازطراحی‌شده برای جایگزینی ایرپاد پرو فعلی است.

عکس های لو رفته از نسل سوم ایرپاد

گفته می‌شود طراحی ایرپاد نسل سوم مشابه ایرپاد پرو فعلی، دارای ساقه‌ی کوتاه‌تر و پدهای سیلیکونی قابل تعویض است؛ اما برای کاهش قیمت از ویژگی‌های پیشرفته‌ای مانند حذف نویز فعال برخوردار نخواهد بود. اپل همچنین در حال کار روی نسخه‌ی به‌روزشده‌ی ایرپاد پرو با ابعادی کوچک‌تر و طراحی گِرد است. البته مشخص نیست اپل چه زمانی از مدل‌های جدید ایرپاد رونمایی می‌کند؛ اما به گفته‌ی بلومبرگ، انتظار نمی‌رود اپل آن‌ها را زودتر از سال ۲۰۲۱ معرفی کند.