قیمت روز محصولات اپل

آموزش نحوه عضویت و خرید بسته های خدماتی سرویس اپل وان

خرید سرویس اپل وان

سرویس اپل وان (apple one) که در جریان رویداد ماه سپتامبر اپل تحت عنوان time flies معرفی شد اکنون در دسترس کاربران این شرکت قرار گرفت. بر این اساس کاربران می توانند با ۳ حالت مختلف بسته به نوع خدمات مورد نیاز خود این سرویس را خریداری کنند. اپل ادعا می کند که بهترین حالت های ممکن را برای استفاده کاربران در دسترس قرار داده است.
در این مقاله به شما نحوه خرید سرویس اپل وان آموزش می دهیم. با ما همراه باشید.

برای خرید بسته های خدماتی سرویس اپل وان ابتدا با توجه به نیاز خود یکی از ۳ طرح ارائه شده توسط اپل را انتخاب و سپس مراحل زیر را انجام دهید.

  1. وارد تنظیمات (setting) آیفون خود شوید.
  2. در قسمت بالای تنظیمات روی اسم خود کلیک کنید.
  3. سپس گزینه عضویت (subscription) را انتخاب نمایید.
  4. اپل وان به صورت یک گزینه ظاهر می شود. روی آن کلیک کرده تا وارد صفحه بعدی شوید.
  5. در این صفحه طرح های مختلف اپل وان را مشاهده خواهید کرد. یکی از طرح ها را انتخاب و به مرحله بعدی بروید.
  6. در اینجا اپل به شما پیشنهاد می دهد که به صورت یک ماه رایگان از سرویس مورد نظر خود استفاده نمایید. در صورت تمایل میتوانید گزینه skip را بزنید و طرح خود را خریداری کنید.
خرید سرویس اپل وان

برای پرداخت هزینه سرویس اپل وان می توانید با خرید گیفت کارت اپل حساب خود را به مبلغ مورد نیاز شارژ نموده و سپس پرداخت را انجام دهید.

خرید سرویس اپل وان با هزینه کمتر از فروشگاه بینهایت کالا با استفاده از قابلیت Family Sharing

فروشگاه اینترنی بینهایت کالا مفتخر است تا این امکان را برای کاربران خود فراهم کند تا بتوانند با روشی به صرفه و با هزینه کمتر اشتراک اپل وان را خریداری نمایند.
Family Sharing روشی اقتصادی و به صرفه برای بهره بری چند نفره از سرویس های پرمیوم شرکت اپل است. در این روش هزینه نهایی سرویس های مورد نظر توسط Family Owner (بینهایت کالا) به صورت دلاری پرداخت شده که در نهایت هزینه نهایی بین اعضای آن Family تقسیم میگردد. با استفاده از این روش عضویت در Premium Family توسط اپراتورهای بینهایت کالا انجام می شود.

لازم به ذکر است که این قابلیت فقط برای کاربرانی قابل اجراست که از اپل آیدی کشور آمریکا استفاده می کنند.