قیمت روز محصولات اپل

سرویس اپل وان برای کاربران آیفون در دسترس قرار گرفت

سرویس اپل وان

سرویس اپل وان (apple one) که در جریان رویداد ماه سپتامبر اپل تحت عنوان time flies معرفی شد اکنون در دسترس کاربران این شرکت قرار گرفت. بر این اساس کاربران می توانند با ۳ حالت مختلف بسته به نوع خدمات مورد نیاز خود این سرویس را خریداری کنند. اپل ادعا می کند که بهترین حالت های ممکن را برای استفاده کاربران در دسترس قرار داده است.

اپل با معرفی سرویس Apple One به کاربران محصولاتش اجازه می دهد تا در یک پلتفرم به تمامی سرویس های آن از جمله iCloud, Apple Music, Apple Arcade, Apple Fitness+, Apple News دسترسی داشته باشید.

با وجود این که می توانید یکی از سه حالت گفته شده را خریداری نمایید همچنین می توانید برای هر کدام از سرویس های اپل به صورت جداگانه هزینه را پرداخت کنید و سرویس را خریداری کنید. در هر صورت تصمیم با خود کاربر است که چگونه می خواهد از سرویس های مختلف اپل استفاده کند.

طرح های ۳ گانه سرویس اپل وان به شرح زیر می باشد:

سرویس اپل وان

طرح اول: Individual Plan (طرح فردی):
این طرح تحت عنوان طرح فردی، ۱۴/۹۵ دلار در ماه هزینه دارد و به ازای خرید این طرح از اپل وان سرویس های Apple Music Apple TV ، Apple Arcade و همچنین ۵۰ گیگابایت فضای ذخیره سازی در آیکلود را دریافت می کنید.

طرح دوم: family sharing (طرح خانواده):
این طرح نیز به مانند طرح فردی سرویس های Apple Music ، Apple TV ، Apple Arcade را در اختیار شما قرار می دهد با این تفاوت که به جای ۵۰ گیگابیت ، مقدار ۲۰۰ گیابایت فضای ابری ذخیره سازی در آیکلود به شما تعلق میگیرد و همچنین میتوانید این سرویس ها را با اعضای خانواده یا دوستان به اشتراگ گذاشته به صورت جمعی از سرویس های مذکور استفاده نمایید. قیمت این سرویس ۱۹/۹۵ دلار در ماه می باشد.

طرح سوم: Premier (طرح برتر):
طرح سوم تحت عنوان پرمیر ۲۹/۹۵ دلار در ماه هزینه دارد و شامل تمام سرویس های اپل می شود. این طرح شامل سرویس های Apple Music ، Apple TV ، Apple Arcade ،  Apple News و Apple Fitness می شود و علاوه بر قابلیت اشتراک با سایر اعضای خانواده میزان ۲ ترابایت نیز فضای ابری در آیکلود در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

لازم به ذکر است که اگر بخواهید تمام سرویس های اپل وان را به صورت جداگانه خریداری نمایید مبلغ ۹/۹۹ دلار بیشتر از سرویس پرمیر باید بپردازید که با خرید سرویس اپل وان می توانید در این مبلغ صرفه جویی نمایید.