قیمت روز محصولات اپل

برخی کاربران در شبکه‌های اجتماعی ادعا می‌کنند که لبه‌های تیز آیفون ۱۲ می‌تواند صدماتی را ایجاد کند

لبه‌های تیز آیفون 12

بر اساس یک گزارش، برخی از کاربرانی که جزو اولین گروه خریداران آیفون ۱۲ جدید هستند، از لبه‌های گوشی شکایت دارند و می‌گویند این لبه‌ها به اندازه‌ای تیز هستند که باعث آسیب به پوست دست می‌شوند!

چند تصویر نیز که ظاهراً توسط برخی از کاربران در چین به اشتراک گذاشته شده است، نشانگر بریدگی و فشار روی انگشتان است و آیفون ۱۲ را که کمتر از یک هفته پیش در ایالات متحده، چین و برخی دیگر از کشورها در دسترس قرار گرفت، مقصر می‌دانند. در ویدئویی نیز نشان داده شده است که با استفاده از لبه‌های این آیفون جدید می‌توان یک سیب را پوست کند!

به احتمال زیاد این موضوع برای طرفداران اپل که از دیدن طراحی مسطح آیفون جدید که شبیه به آیفون ۴ می‌باشد بسیار خوشحال بودند، زیاد جالب نیست و گاها گفته شده است که مخالفان، این موضوع را خیلی بزرگ جلوه داده‌اند…

گزارشی که توسط وبسایت GizChina منتشر شد، حاوی تصاویر جنجالی است که گفته شده توسط کاربران در چین در WeChat ارسال شده است. یکی از این تصاویر مربوط به دستی است با علائم فشار عمیق و حتی در تصویر دیگری به طور بارز نشان داده شده است که انگشت کاربر خونریزی دارد و یک چسب زخم نیز به انگشت دارد و گفته شده است که این آسیب‌ها به دلیل استفاده از آیفون ۱۲ هستند. در همین وبسایت نیز گفته شده است که بعضی از کاربران مجبور به استفاده از یک قاب برای در امان ماندن از لبه‌های تیز آیفون ۱۲ هستند.

آیفون ۱۲ و ۱۲ مینی دارای لبه‌های تخت و تیز ساخته شده از آلومینیوم هستند، ۱۲ پرو و ۱۲ پرو مکس دارای کناره‌های فولادی ضد‌زنگ هستند…

انتقاد از شارژر MagSafe

انتقاد دیگیری که اخیراً از آیفون ۱۲ شده است، این است که شارژر MagSafe آن در برخی موارد تأثیرات دایره‌ای شکل بر جای گذاشته است. اپل در صفحه‌ی پشتیبانی ایجاد شده در حمایت از شارژر MagSafe تأیید کرد که موارد چرمی نسبت به این شارژر حساس هستند، اما برخی از کاربران ادعا کردند که موارد سیلیکونی نیز به همین ترتیب تحت تأثیر این شارژر قرار می‌گیرند.