قیمت روز محصولات اپل

نحوه‌ی تنظیم رمز عبور برای Apple Watch

رمز عبور برای Apple Watch

اگرچه ممکن است این قابلیت در ابتدا بی‌فایده به نظر برسد، اما با تنظیم رمز عبور بر روی Apple Watch می‌توانید سطح امنیتی اپل واچتان را بالا ببرید و در کنار آن ویژگی‌های بسیار خوبی نیز به آن اضافه کنید.
بر خلاف iPhone یا iPad، شما در Apple Watch فقط می‌توانید از رمز عددی استفاده کنید، زیرا watchOS از صفحه کلید ساده پشتیبانی نمی‌کند. با این وجود می‌توانید رمز عبور ۴ رقمی تا ۱۰ رقمی برای اپل واچ خود در نظر بگیرید.
با ما همراه باشید تا شما را در چگونگی فعال کردن رمز عبور برای Apple Watch راهنمایی کنیم…

تنظیم رمز عبور برای اپل واچ از طریق آیفون

  • در آیفون خود برنامه‌ی Apple Watch را باز کنید و سپس به قسمت Passcode بروید.
  • از اینجا، بر روی Turn Passcode On (روشن) ضربه بزنید.
  • سپس باید رمز عبور برای Apple Watch را تنظیم کنید. در ابتدا باید یک رمز عبور ۴ رقمی وارد کنید. (بعداً می‌توانید آن را تغییر دهید)
آموزش تنظیم رمز عبور برای Apple Watch
  • برای تنظیم رمز عبور، باید کد عبور را در Apple Watch وارد کنید. برای اطمینان از اینکه به درستی وارد کرده‌اید، باید دوباره آن را تأیید کنید.
  • اکنون شما را به صفحه Passcode برمی‌گرداند. اگر می‌خواهید رمز عبور عددی طولانی‌تری تنظیم کنید، باید گذرواژه ساده را تغییر دهید. اکنون از شما خواسته می‌شود رمز عبور خود را که به تازگی ایجاد کرده‌اید دوباره تأیید کنید. پس از تأیید، از شما خواسته می‌شود که رمز عبور جدیدی تنظیم کنید، این بار یک دکمه OK در این قسمت وجود دارد…

تنظیم رمز عبور برای Apple Watch از طریق خود ساعت

  • برنامه‌ی Settings app را روشن کنید، سپس به قسمت Passcode بروید.
  • از این قسمت، بر روی Turn Passcode On (روشن) ضربه بزنید.
  • سپس باید رمز عبور برای Apple Watch را تنظیم کنید. در ابتدا باید یک رمز عبور ۴ رقمی وارد کنید. (بعداً می‌توانید این را تغییر دهید)
آموزش تنظیم رمز عبور برای اپل واچ
  • برای تنظیم رمز عبور، باید کد عبور را وارد کنید. برای اطمینان از اینکه به درستی وارد کرده‌اید، باید دوباره آن را تأیید کنید.
  • اکنون شما را به صفحه Passcode برمی‌گرداند. اگر می‌خواهید رمز عبور عددی طولانی‌تری تنظیم کنید، باید گذرواژه ساده را تغییر دهید. اکنون از شما خواسته می‌شود رمز عبور خود را که به تازگی ایجاد کرده‌اید دوباره تأیید کنید. پس از تأیید، از شما خواسته می‌شود که رمز عبور جدیدی تنظیم کنید، این بار یک دکمه OK در آنجا وجود دارد.

یکی از بهترین دلایل فعال کردن رمز عبور برای اپل واچ این است که تقریباً هرگز نیازی به وارد کردن آن ندارید. در صفحه‌ی Passcode، گزینه‌ای برای باز کردن قفل با iPhone وجود دارد که با باز کردن قفل iPhone، ساعت شما نیز به طور خودکار باز می‌شود.
همچنین یک ویژگی به نام Wrist Detection وجود دارد که وقتی اپل واچ را به عنوان مثال برای شارژ، از روی مچ خود جدا می‌کنید، به طور خودکار قفل می‌شود. این گزینه همچنین می‌تواند در صفحه‌ی Passcode نیز فعال شود….