قیمت روز محصولات اپل

فروش آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو و آیپد ایر ۴ در فروشگاه های اپل آغاز شد

فروش آیفون 12 آغاز شد

روز گذشته اولین مرسوله حاوی آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو و آیپد ایر ۴ به دست کاربران رسید. مشتریانی که هفته گذشته در جریان پیش فروش آیفون ۱۲ و آیپد ایر ثبت نام و خرید کرده بودند اکنون گوشی های در خواستی در حال تحویل به مشتریان است و همچنین آیفون ۱۲ در اپل استور های معتبر سراسر جهان نیز موجود شده و مشتریان می توانند با مراجعه به استور های معتبر اپل ، آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو و آیپد ایر ۴ را خریداری کنند.

در حالی که پیش فروش آیفون ۱۲ پرو مکس و آیفون ۱۲ مینی تا ۶ نوامبر آغاز نمی شود ، آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو و آیپد ایر ۴ به فروشگاه های معتبر اپل ارسال شده و در انبار موجود می باشد. این در حالی است که مشتریان بعد دیدن تاریخ تحویل پیش سفارش خود شاهد تاخیر در ارسال دستگاه خود بوده اند و این امر باعث اعتراض مشتریان به اپل شده است.

بر خلاف فرآیند پیش سفارش آنلاین که راس ساعت مقرر در تمام کشور ها آغاز می شود اما فروشگاه های فیزیکی نیز در کشور های مختلف با تاخیر تحویل دستگاه ها برای فروش مواجه شدند. اینطور که به نظر می رسد فروشگاه های اپل در آسیا جزو اولین مارکت های جهانی بوده که دستگا های اپل را دریافت و به مشتریان عرضه کرده است.

اپل عکس های از خریداران منتشر کرده که در صف های طویل پشت درب استور ها به انتظار ایستاده اند تا دیواس های خود را خریداری کنند و همچنین مراکز توزیع و پست پنسلوانیا در آمریکا که در حال آماده سازی بسته های سفارشی مشتریان هستند.

همچنین اپل اظهار داشته که تمام فروشگاه های معتبر برای رفاه حال مشتریان و سلامت آن ها ملزم به استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی در جهت کنترل صفوف مشتریان برای مقابله با ویروس کرونا هستند.

به عنوان بخشی از اقدامات احتیاطی اپل برای مقابله با ویروس کرونا ، بسیاری از استور ها تحت پوشش apple expres قرار گرفته اند و برای عدم خروج مشتریان در منزل وسیله های نقلیه حمل و نقل در اختیار فروشگاه ها قرار گرفته تا بسته های سفارشی را درب منزل به مشتری تحویل دهند.