قیمت روز محصولات اپل

رونمایی اپل از شارژر بی سیم Magsafe

شارژر وایرلس اپل mage sade

اپل در رویداد امروز قرار است در کنار معرفی آیفون ۱۲ (که در ۴ مدل عرضه خواهد شد) از یک شارژر بی ‌سیم تحت عنوان شارژر بی سیم MagSafe رونمایی کند که گفته شده این شارژر از نوع Airpower نمی‌باشد. گفته می‌شود این شارژر به صورت یک پد است که جایگزین شارژر آهنربایی گذشته‌ی اپل می‌شود و حتما دستگاه خود را باید در زاویه‌ی مناسبی از این پد قرار داد تا شارژ شود.

معرفی شارژر بی سیم Magsafe در رویداد Hi, Speed

اکنون شایعات جدید Kang و L0vetodream می‌گوید که سه‌شنبه شب دو پد شارژ بی‌سیم رونمایی خواهد شد.
طبق خبر L0vetodream به نظر می‌رسد که به آن‌ها شارژر Magsafe و Charger Magsafe Duo گفته می‌شود، گرچه ممکن است که اپل از هر دو پد کلمه‌ی شارژر را حذف کند.
این شارژر جدید به نظر یک راه حل هوشمندانه خواهد بود، زیرا قبلا شارژر Airpower نتوانسته بود طبق ادعاهایی می‌گفت آیفون و اپل واچ و ایرپادها را می‌توان بر روی آن گذاشت و آن‌ها را به طور موثر و ایمن شارژ کرد، عمل کند و انتظارها را برآورده نکرد…

آیا اپل این محصول را تنها با قرار دادن یک سیم پیچ مخصوص شارژ در آن تغییر میدهد؟

به نظر می‌رسد این موضوع ممکن است همان کاری باشد که اپل انجام داده است؛ به این ترتیب که یک سیستم شارژ به آیفون اضافه کرده که با یک پد جدید کار خواهد کرد.
اگر هم قرار است دو محصول وجود داشته باشد، نوع Duo برای شارژ همزمان دو محصول طراحی شده است.
ما دقیقا از کارکرد این دو نوع محصول اطلاعی نداریم، اما به نظر می‌رسد یکی از آن‌ها برای شارژ آیفون خواهد بود و دیگری برای شارژ اپل واچ و یا ایرپادها استفاده خواهد شد.

Kang، براساس نوشته‌ی ۹to5Mac، جزئیات اضافی را نیز مطرح می‌کند؛ مانند این که قدرت شارژ ۱۵ وات خواهد بود که متناسب با نیاز کاربران است.
محصول MagSafe یک نبوغ است چون در گذشته AirPower به دلیل ناکارآمد بودن لغو شد؛ بنابراین احیای آن اقدامی عجیب است و قاعدتا اتفاق نمی‌افتد! اما استفاده از برند Magsafe که در گذشته برای برخی از دستگاه‌های شرکت اپل استفاده می‌شد و مناسب بوده است کاملا به‌جا و مناسب است.