قیمت روز محصولات اپل

ایرپاد رایگان برای مشتریانی که آیفون ۱۱ خریداری می‌کنند

ایرپاد رایگان به ازای خرید آیفون 11

سیاست جدیدی که اپل در فروشگاه‌های خود به کار گرفته تا محصولات خود را به فروش برساند و مشتریان را ترغیب به خرید نماید، بدین صورت است که به ازای خرید آیفون ۱۱ یک جفت ایرپاد رایگان هدیه بگیرید!

فروشگاه آنلاین اپل در کشور هند به تازگی برنامه‌ای برای فروش ارائه کردند که به ازای خرید آیفون ۱۱ یک جفت ایرپاد رایگان به مشتریان به عنوان هدیه به آن‌ها تعلق می‌گیرد. این برنامه قرار است از ۱۷ اکتبر در اپ استورهای آنلاین کشور هند اجرا شود.

بر اساس گزارشی از خبرگزاری time of india طرح ایرپاد رایگان از ۱۷ اکتبر اجرا خواهد شد و هنوز جزئیات دقیق این طرح مشخص نشده، اما مطمئنا شرایط و ضوابط خاصی برای این طرح اجرا خواهد شد.
همچنین هنوز مشخص نیست که این طرح چه مدت اجرا خواهد شد و آیا تغییر قیمتی برای محصولات اپل رخ خواهد داد یا خیر.

ایرپاد رایگان به ازای خرید آیفون 11

در حال حاضر آیفون ۱۱ در کشور هند با قیمت ۶۸۳۰۰ روپیه (۹۳۶ دلار) به فروش می‌رسد. این طرح همچنین برای آیفون‌های پرو و پرو مکس در هاله‌ای از ابهام قرار دارد؛ اما به گفته time of india احتمال دارد این طرح برای گوشی‌های مذکور نیز قابل اجرا باشد.

کمپانی اپل به عنوان بخشی از تلاش‌های خود برای ورود به بازار هند، در تاریخ ۲۳ سپتامبر اولین فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کرد. به دنبال تغییرات قوانین اپل برای جلوگیری از خرده فروشی و حذف واسطه‌های فروش هم اکنون اپل به همراه متخصصان محلی در حال پشتیبانی از سیاست‌های فروش خود با راه اندازی بسترهای فروش آنلاین می‌باشد.

انتظار می‌رود تا اپل اولین فروشگاه فیزیکی خود را در شهر بمبئی در ابتدای سال ۲۰۲۱ احداث کند….