قیمت روز محصولات اپل

راه‌های مشاهده کنفرانس معرفی آیفون ۱۲ (رویداد Hi Speed 2020)

رویداد Hi Speed 2020 اپل

رویداد Hi Speed 2020 اپل در جریان رونمایی از گوشی‌های آیفون ۱۲ و دیگر محصولات اپل قرار است در تاریخ ۱۳ اکتبر (۲۲ مهر) و به صورت آنلاین برگزار شود. دوست داران و طرفداران اپل هر ساله این مراسم را پیگیری می‌کنند. ما در این مقاله به شما خواهیم گفت که از چه روش‌هایی می‌توانید این رویداد را به صورت آنلاین تماشا کنید. در ادامه با ما همراه باشید…

یوتیوب (youtube)

اپل از قابلیت‌های یوتیوب برای نمایش زنده رویداد Hi Speed استفاده می‌کند. در حال حاضر در صفحه یوتیوب اپل مراسم Hi Speed به صورت پیش نمایش نشانه گزاری شده و یک سیستم شمارش معکوس هم برای آن گذاشته است. کاربران یوتیوب می‌توانند برای این پخش زنده یک یادآور تنظیم کنند تا به محض شروع رویداد، یوتیوب آن‌ها را مطلع سازد.

تلویزیون اپل (Apple tv)

تماشای رویداد Hi speed از طریق اپل Tv نیز ممکن می‌باشد. اپل tv نیز برنامه‌ای اختصاصی برای یوتیوب در پلتفرم خود دارد که می‌توان از این طریق رویداد اپل را تماشا کرد. لازم به ذکر است که برنامه یوتیوب در اپل Tv به صورت محدود می‌باشد و قابلیت‌های اصلی خود یوتیوب در آن به کار نرفته است. بسیاری از کاربران در جریان رویداد Time flies موقق به دیدن این رویداد از طریق اپل tv نشده و با مشکلاتی مواجه شدند؛ اما همچنان یکی از روش‌های پیشنهادی اپل برای تماشای رویداد می‌باشد.

مرورگر اینترنت (web browser)

متاسفانه در اپل tv مرورگر اینترنت وجود ندارد و یکی از انتقاداتی که به این محصول وارد می‌شود عدم وجود این قابلیت در اپل tv می‌باشد.
روش دیگر مشاهده رویداد Hi Speed 2020 اپل از طریق وبسایت رسمی شرکت اپل می‌باشد. به احتمال زیاد در زمان شروع رویداد کابران قادر خواهند بود تا این رویداد را در صفحه اول وبسایت اپل تماشا کنند و به نطر میرسد برای مدتی در صفحه اول قرار گیرد تا کسانی که قادر به تماشای رویداد در موعد مقرر نبودند نیز بتوانند از تماشای آن بهره ببرند.
همچنین لازم به ذکر است که برای تماشای این رویداد با توجه به استفاده اپل از آخرین تنظیمات درگاه اینترنت، مطمئن شوید که از آخرین ورژن مرورگر خود استفاده می‌کنید تا برای تماشای آن به مشکل نخورید.

تیم پشتیبانی بینهایت کالا

همچنین تیم پشتیبانی بینهایت کالا مفتخر است تا با پوشش کامل این مراسم، شما را در جریان تمام اخبار و اطلاعات این رویداد قرار دهد. شما می‌توانید از طریق وبلاگ رسمی بینهایت کالا و همچنین تلگرام و اینستاگرام ما از تمامی اخبار و اطلاعات محصولات اپل با خبر شوید…