قیمت روز محصولات اپل

رویداد Hi Speed اپل برای رونمایی از آیفون ۱۲ در ۱۳ اکتبر (۲۲ مهر) اعلام شد

رویداد hi speed اپل

کمپانی اپل با انتشار بیانیه‌ای رسما اعلام کرد که دومین رویداد پاییزی خود را در ۱۳ اکتبر (۲۲ مهر ) برگزار می‌کند. رویدادی که پیش بینی می‌شود نسل آیفون ۱۲ و سایر محصولات تکنولوژی مانند Air tag معرفی شود.
اپل همواره شعارهای جالبی برای رویدادهایش انتخاب می‌کند و رویداد جدید نیز با نام Hi Speed (سلام سرعت) از این قائده پیروی میکند.

اپل ۲۵ شهریور رویدادی با عنوان Time Flies برگزار کرد که این رویداد برای رونمایی نسل جدید ساعت‌های سری اپل واچ و تبلت‌های سری آیپد بود. اپل همه‌ساله در شهریور آیفون‌های جدید را معرفی می‌کند، اما امسال به دلیل همه گیری ویروس کرونا چنین اتفاقی رخ نداد.

محصولاتی که اتنظار می‌رود در این رویداد معرفی شود

بنا بر شایعات، اپل قصد دارد در رویداد Hi Speed چهار گوشی جدید را در قالب خانواده‌ی آیفون ۱۲ رونمایی کند. گفته می‌شود طراحی گوشی‌های سری آیفون ۱۲ درمقایسه ‌با نسل‌های پیشین بهبود یافته است و اپل پس از چند سال تصمیم گرفته لبه‌ی خمیده‌ی گوشی‌هایش را کنار بگذارد و سراغ استفاده از لبه‌ی صاف برود!

گفته می‌شود علاوه بر خانواده آیفون‌های ۱۲، اپل چند محصول دیگر نیز معرفی کند؛ از جمله هدفون مخصوص اپل، ایرپادز استودیو و مدل کوچک‌تر و ارزان‌تر هوم‌پاد و نوعی ردیاب هوشمند با نام ایرتگز. ایرتگز قرار است در نقش رقیبی جدی برای ردیا‌ب‌های Tile ظاهر شود.

اپل در کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان به نام WWDC اذهان کرد که استفاده از پردازنده‌های اینتل را در رایانه‌های سری مک کنار می‌گذارد و این رایانه‌ها را به تراشه‌ی اختصاصی اپل سیلیکون برپایه‌ی معماری آرم مجهز می‌کند. برخی از افشاگران و نزدیکان شرکت اپل می‌گویند رویداد Hi Speed قرار است محفلی برای رونمایی نخستین مدل از مک‌های مبتنی‌بر آرم باشد. 

بر اساس اعلام رسمی، رویداد Hi Speed اپل در تاریخ ۲۲ مهر ماه ساعت ۲۰:۳۰ برگزار می‌شود….