قیمت روز محصولات اپل

آپدیت جدید ایموجی ماسک اپل مردم را به زدن ماسک تشویق می‌کند

آپدیت ایموجی ماسک صورت

قبل از شیوع بیماری کووید ۱۹ در سال جاری، از ایموجی ماسک معمولاً برای نمایش بیماری استفاده می‌شد. اکنون که استفاده از ماسک عادی شده و در بسیاری از کشورهای جهان یک امر اجباری محسوب می‌شود، ایموجی همراه با ماسک بر روی صورت به یکی از محبوب‌ترین شکلک‌های مورد استفاده در سال ۲۰۲۰ تبدیل شده است.
قبل از اپل، سامسونگ نیز ایموجی ماسک را تولید کرده است، اما این که احساس خوب به کاربر می‌دهد و یا ناخوشایند، مشخص نیست! اکنون اپل در یک نوع حرکت سیاسی، این ایموجی را با لبخندی زیر ماسک به روز کرده و بیان کرده است که پوشیدن ماسک به معنای بیماری شما نیست.

آپدیت ایموجی ماسک اپل

در این ایموجی ماسک اپل، از گونه‌های قرمز استفاده شده تا شادی را بتوان از صورت ایموجی متوجه شد. در حقیقت، این چشمان خندان بلافاصله ما را به یاد ایموجی صورت خندان موجود در لیست ایموجی‌ها می‌اندازد و نشان می‌دهد که دقیقاً این شکلک است که پشت ماسک است.

در حالی که استفاده از ماسک پزشکی در ایالات متحده کم کم تبدیل به یک مورد سیاسی شده است، حال اپل با ساخت این ایموجی شاد، افراد زیادی را برای استفاده از ماسک پزشکی ترغیب می‌کند. در واقع اپل به منظور تشویق مردم به ماسک زدن و در عین حال احساس خوب داشتن، این ایموجی شاد را ساخته است.
انتظار می‌رود اپل با انتشار بتای دوم iOS 14.2 این ایموجی را آپدیت کند.

ماسک بزنیم

در حالی که اپل در تلاش است تا مشکلات COVID 19 را با ایموجی بیان کند، Unicode نیز پنج شکلک جدید را برای توصیف احساسات منتشر می‌کند. جالب این جاست که از این ایموجی‌ها برای توصیف سال ۲۰۲۰ نیز می‌توان استفاده کرد؛ در حالی که کنسرسیوم Unicode رسماً می‌گوید که این شکلک‌ها به سال ۲۰۲۰ اختصاص ندارند و در موارد دلخواه می‌ توان آن‌ها را به کار برد.