قیمت روز محصولات اپل

قیمت آیفون ۱۲ مشخص شد ؛ از ۶۴۹ دلار تا ۱۳۹۹ دلار

طبق آخرین اخبار و اطلاعات از کمپانی اپل قیمت های خانواده چهار عضوی آیفون ۱۲ مشخص شد. هر کدام از چهار مدل آیفون ۱۲ شامل ۳ حافظه مختلف می‌باشد که دو مدل کوچک تر آن شامل ۶۴ / ۱۲۸ / ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی و دو مدل بزرگتر آن یعنی پرو و پرو مکس شامل ۱۲۸ / ۲۵۶ / ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی می‌باشند. در ادامه به بررسی قیمت‌های این خانواده می‌پردازیم….

PHONE۶۴GB۱۲۸GB۲۵۶GB۵۱۲GB
Apple iPhone 12 mini$۶۴۹$۶۹۹$۷۹۹N/A
Apple iPhone 12$۷۴۹$۷۹۹$۸۹۹N/A
Apple iPhone 12 ProN/A$۹۹۹$۱,۰۹۹$۱,۲۹۹
Apple iPhone 12 Pro MaxN/A$۱,۰۹۹$۱,۱۹۹$۱,۳۹۹

بر اساس آخرین شایعات کوچکترین عضو اپل آیفون ۱۲ مینی نام دارد و با صفحه نمایش ۵.۴ اینچی بر اساس میزان حافظه داخلی خود قیمت گزاری شده است. این عضو جدید از خانواده اپل بر اساس حافظه ۶۴ و ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی به ترتیب ۶۴۹ ، ۶۹۹ و ۷۹۹ دلار قیمت گزاری شده است.

عضوی بعدی خانواده کوپروتونی‌ها آیفون ۱۲ می‌باشد که بدون هیچ پسوند یا نام اضافی ارائه می‌شود. قیمت این محصول که حافظه داخلی مشابهی با آیفون ۱۲ مینی دارد به ترتیب ۷۴۹ ، ۷۹۹ و ۸۹۹ دلار قیمت گزاری شده است.

قیمت های آیفون 12 مشخص شد
iphone 12 price

آیفون ۱۲ پرو عضو بعدی این خانواده است که طبق اطلاعات به دست آمده اندازه صفحه نمایش آن و حتی اندازه خود گوشی و شکل ظاهری آن مشابه آیفون ۱۲ می‌باشد؛ اما زمانی که به تفاوت قیمت این دو محصول که می‌رسیم، با اختلاف ۲۰۰ دلاری مواجه می‌شویم!
قیمت این محصول با حافظه ۱۲۸ ، ۲۵۶ و ۵۱۲ به ترتیب ۹۹۹ ، ۱۰۹۹ و ۱۲۹۹ دلار می‌باشد…

و اما آخرین عضو خانواده اپل آیفون ۱۲ پرو مکس می‌باشد که به عنوان بزرگترین و گران قیمت ترین گوشی این کمپانی مشخص شده است. این محصول با صفحه نمایش ۶.۷ اینچی خود حتی بزرگتر از ورژن قبلی خود یعنی آیفون ۱۱ پرو مکس می باشد. قیمت این محصول از ۱۰۹۹ دلار با حافظه ۱۲۸ گیگابایتی شروع می‌شود و در ادامه حافظه ۲۵۶ گیگابایتی قیمت ۱۱۹۹ دلار را به خود اختصاص داده است و اما گران قیمت ترین ورژن آیفون ۱۲ پرو مکس، حافظه ۵۱۲ گیابایتی می‌باشد که قیمت ۱۳۹۹ دلار را شامل می‌شود…