قیمت روز محصولات اپل

سورس کدهای پلی استور قابلیت‌های جدید پلی استیشن ۵ را افشا کرد

تا کنون کمپانی سونی اطلاعات و اخبار دقیقی از ویژگی‌ها و قابلیت‌های پلی استیشن ۵ را منتشر نکرده، اما دوست داران و طرفداران این کنسول قدرتمند آرام و قرار نداشتند و از طریق دستیابی به سورس کدهای استور پلی استیشن توانسته‌اند تا اطلاعاتی از قابلیت‌های جدید ps5 استخراج کنند.

طبق آخرین اطلاعات و اخبار بازی و کنسول، خبرهایی از قابلیت‌های جدید کنسول نسل نهمی پلی استیشن ۵ به بیرون درز کرده که حاصل جستجو و بررسی در سورس کدهای فروشگاه پلی استیشن استور می‌باشد!

اولین و مهمترین ویژگی، اضافه شدن قابلیت افزودن بازی‌ها به لیست مورد انتظار خود (Wishlist) است. در این خصوص در وب سایت آمده: Wishlist شما در این سایت موجود نمی‌باشد. می‌توانید آن را در PS5 خود پیدا کنید…

قابلیت های پلی استیشن 5

به نظر می‌رسد قابلیت ساخت گروه بیش از ۱۰۰ نفر و همچنین اشتراک گذاری موسیقی با دوستان خود، از دیگر ویژگی‌هایی است که به کنسول playstation 5 اضافه شده است.
همچنین از قابلیت دیگری به نام (takedown) نیز یاد شده که کاربرد آن هنوز مشخص نیست.

به نظر می‌رسد که بازی‌هایی که قابلیت backward (یا همان پشتیبانی از نسل قبل) دارند و از سیستم Boost Mode کنسول PS5 پشتیبانی می‌کنند در فروشگاه علامت گذاری و مشخص خواهند شد. همچنین برای آن یک درصد بازی PS4 که روی PS5 اجرا نمی‌شوند نیز در فروشگاه علامت ویژه‌ای قرار خواهد گرفت.

در ادامه صفحه‌ای در فروشگاه وجود دارد که به وب سایت رسمی پلی‌استیشن وصل شده و از جزئیات کامل سیستم backward پرده برداری می‌کند، اما این صفحه در حال حاضر غیر فعال است….