قیمت روز محصولات اپل

ترفندهای کاربردی اپل واچ

ترفندهای کاربردی اپل واچ

ساعت هوشمند اپل یکی از محبوب ترین گجت‌های پوشیدنی این کمپانی می‌باشد که قابلیت‌های زیادی را در اختیار کاربران قرار میدهد. در ادامه‌ی این مطلب از بینهایت کالا قصد داریم ترفندهای کاربردی آموزش اپل واچ را برای استفاده‌ی هرچه بهتر از این گجت دوست داشتنی ارائه دهیم…

مشخصات اپل واچ سری ۶ و خرید apple watch 6 – کلیک کنید

ترفندهای کاربردی اپل واچ

لازم به ذکر است آموزش اپل واچ به همین موارد خلاصه نمی‌شود، اما ما سعی می‌کنیم کاربردی‌ترین‌ها را قید کنیم…

بی صدا کردن هشدارها با کف دست

اگر برای هشدارها در ساعتتان صدا را فعال کرده‌اید، ممکن است باعث آزار و اذیت اطرافیانتان شوید؛ اما می‌توانید از این اتفاق جلوگیری کنید!! به این صورت که اگر صفحه ساعت را با کف دستتان به مدت سه ثانیه یا بیشتر بپوشانید، بلافاصله صدای هشدار قطع می‌شود. برای روشن کردن این مورد، باید برنامه‌ی مخصوص Apple Watch را در آیفون خود باز کرده و سپس مسیر پایین را طی کنید:

My Watch -> Sounds and Haptics -> Cover to Mute

پیدا کردن آیفون گمشده با اپل واچ

اگر آیفون خود را گم کرده‌اید از روی صفحه ساعتتان انگشتتان را به سمت بالا بکشید تا Control Center را فعال کنید. از این قسمت بر روی گزینه‌ی Ping iPhone با رنگ آبی ضربه بزنید تا صدایی ایجاد شود و آیفونتان را ردیابی کنید.

از صفحه‌ی اپل واچ اسکرین شات بگیرید

برای این کار باید دکمه‌ی کناری و Digital Crown را به طور همزمان و سریع فشار دهید و از صفحه ساعتتان عکس بگیرید.

مشاهده‌ی عکس‌های آیفون در اپل واچ

برنامه‌ی Camera App در ساعتتان این امکان را به شما می‌دهد که از راه ساعت خود تمام عکس‌های موجود در آیفونتان را مرور کنید و یا حتی با استفاده از اپل واچ خود عکس بگیرید!

ترفندهای کاربردی اپل واچ

نوار قلب با اپل واچ

یکی دیگر از ترفندهای کاربردی اپل واچ این است که شما با ساعت هوشمند خود می‌توانید وضعیت سلامت قلبی خود را بررسی کنید! در نسل چهارم ساعت اپل، اهالی کوپرتینو قابلیت بررسی نوار قلب را به ساعت هوشمند اپل اضافه کرده‌اند. برای این کار، روی برنامه ECG در ساعت خود ضربه بزنید، سپس در حالی که سیگنال‌های الکتریکی اندازه گیری می‌شوند، انگشت خود را روی Digital Crown به مدت ۳۰ ثانیه نگه دارید!

نوار قلب با اپل واچ

قابلیت واکی تاکی در اپل واچ

قابلیت واکی تاکی درست مانند دستگاه‌های بی‌سیم عمل می‌کند و با استفاده از آن می‌توانید بدون نیاز به آیفون با فردی که در نزدیکی شماست صحبت کنید. قبلا در پستی جداگانه بصورت مفصل و جامع درباره‌ی قابلیت واکی تاکی و نحوه فعال کردن واکی تاکی در اپل واچ صحبت کرده‌ایم که از طریق این لینک می‌توانید مطالعه کنید.

پاسخ‌های سفارشی برای جواب دادن آماده کنید

نمی‌توانید مستقیماً با اپل واچ خود تایپ کنید، اما می‌توانید از طریق آیفون چند پاسخ از پیش تنظیم شده را ایجاد کنید که در هنگام مکالمه، برای ارسال خودکار می‌توانید روی آن‌ها ضربه بزنید. برای انجام این کار، از برنامه Apple Watch در آیفون خود بازدید کنید، سپس به مسیر پایین بروید و متن‌های سفارشی خود را آماده کنید.

My Watch -> Messages -> Default Replies

در هر زمان می‌توانید این لیست را تغییر دهید و پاسخ‌های از پیش ترکیب شده را اضافه یا حذف کنید.

این بود بخش کوچکی از قابلیت‌های کاربردی اپل واچ که مسلما به درد خیلی‌ها میخورد؛ شما هم تجربه خود را در استفاده از اپل واچ در پایین همین پست برای ما کامنت کنید…