قیمت روز محصولات اپل

اپل واچ چگونه آب جمع شده درون خود را تخلیه می کند

تخلیه آب توسط اپل واچ

همانطور که می‌دانید ساعت هوشمند اپل واچ را می‌توانید در هنگام شنا و یا سایر فعالیت‌های مرتبط با آب همچنان در دست خود داشته باشید. قابلیت جالبی که اپل در ساختار این ساعت هوشمند به کار گرفته شده به گونه‌ای است که با استفاده از بلندگوی روی ساعت آب وارد شده به آن تخلیه می‌شود تا مانع از آسیب رساندن به قطعات داخلی اپل واچ  شود.

قیمت و خرید کابل شارژ مگنتی اپل واچ ۲m – کلیک کنید

کانال یوتیوب Slow Mo Guys که به انتشار ویدیوهای مرتبط با علم و فناوری شهره است و همانطور که از نام آن پیداست از فیلمبرداری فوق آهسته در ویدیوهای خود بهره می‌برد، در جدیدترین ویدیوی خود نگاهی به این قابلیت اپل واچ انداخته است. آن هم با چاشنی ویدیو فوق آهسته!

همانطور که در ویدیو قابل مشاهده است، ساعت هوشمند اپل واچ هنگام ورود آب به داخل ساعت، در یک چرخه ده مرتبه‌ای و با ویبره و یا همان لرزش بلندگو، آب را از داخل خود به بیرون می‌ریزد. در این ویدیو لرزش بلندگو در هنگام انجام این فرایند به وضوح مشخص است و به خوبی ثبت شده است.

علاوه بر این قابلیت، اپل واچ قابلیت دیگری نیز در هنگام استفاده از خود در مواجهه با آب دارد که water lock  نام دارد و بر اساس آن کاربران می‌توانند صفحه نمایش دستگاه را اصطلاحا قفل کنند تا با برخورد قطرات آب فعال نشده و به کار نیفتد.

قابلیت قفل آب و لرزش بلندگو برای تخلیه آب از اپل واج از اپل واچ سری ۲ به بعد در این ساعت هوشمند اپل قرار داده شده است و این ویژگی‌ها را در صورت غیرفعال بودن می‌توانید در کنترل سنتر دستگاه فعال کنید…