قیمت روز محصولات اپل

اپل واچ جان یک پلیس را نجات داد

اپل واچ جان یک پلیس را نجات داد

اپل واچ توانست درست زمانی که رادیوی یک افسر پلیس نتوانست به درستی کار کند، به او که در آریزونا چاقو خورده بود کمک کند تا با فرستنده‌ی خود تماس برقرار کند. در یک فیلم فیسبوکی که روز جمعه منتشر شد، اداره کلانتری “پینال کانتی” ضبط‌های رادیویی و مصاحبه‌ای با گروهبان را به اشتراک می‌گذارد.

مشاهده و خرید گیفت کارت گوگل پلی ارزان – کلیک کنید

این ویدئو نشان می‌دهد که “سوسا ” یک جنایتکار را تعقیب می‌کرد تا او را دستگیر کند که مجرم او را با ضربات چاقو در ناحیه‌ی پا مجروح کرد. این اتفاق زمانی افتاد که سوسا مجرم را دستگیر کرده بود و با وی گلاویز شده بود تا او را تحویل دهد، اما زمانی که خواست با گل”وریا ویلر” ارتباط برقرار کند، متوجه شد سیم میکروفون از رادیو جدا شده بود و نتوانست تماس برقرار کند.

اپل واچ بهترین ابزار سلامتی و نجات بخش

تلاش‌های مکرر “ویلر” برای تماس از طریق رادیو، در نهایت منجر به تماس تلفنی شد که “سوسا” توانست از طریق اپل واچ پاسخ دهد. سپس سوسا توانست برای تکمیل دستگیری از افسران دیگر درخواست کمک کند.
در این زمان، مظنون موفق شده بود تا چاقویی را بیرون بکشد که با استفاده از آن از ناحیه پا سوسا را مجروح کرد. با استفاده از تماس آزاد از طریق اپل واچ، او توانست درخواست آمبولانس کند.
خانم ویلر بخاطر نجات این افسر پلیس جایزه‌ای دریافت کرد و سوسا نیز از او تشکر کرد که توانسته علاوه بر فرستادن نیروی کمکی به محل برای دستگیری فرد مظنون، جان او را نیز نجات دهد.

اپل واچ به بسیاری از حوادث مختلف مربوط به نجات یک زندگی متصل شده است، مانند پرونده ۲۰۱۷ زنی که از طریق اپل واچ خود به دنبال یک تصادف رانندگی با تلفن ۹۱۱ تماس گرفته است؛ درست زمانی که آیفونش از دسترس خارج شده بود. عملکرد دیگر آن، از جمله تشخیص سقوط و ویژگی‌های مربوط به ضربان قلب، نیز به دلیل کمک به نجات جان انسان‌ها مورد تحسین قرار گرفته است.

جدیدترین اخبار دنیای تکنولوژی را از بینهایت کالا دنبال کنید…