قیمت روز محصولات اپل

اپل واچ SE معرفی شد؛ نسخه ارزان تر اپل واچ سری ۶

اپل واچ SE معرفی شد APPLE WATCH SE

اپل شب گذشته و در جریان رویداد Time Flies از ساعت هوشمند اپل واچ SE به عنوان نسخه‌ی ارزان قیمت رونمایی کرد.

همانطور که انتظار داشتیم، شب گذشته و در رویداد Time Flies اپل شاهد معرفی دو ساعت هوشمند در کنار دیگر محصولات این کمپانی بودیم. مدل اصلی ساعت هوشمند اپل واچ سری ۶ است اما مدل یک نسخه‌ی ارزان قیمت‌تر از این ساعت هوشمند هم با نام اپل واچ SE معرفی شد که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم…

مشخصات و قیمت خرید خرید اپل واچ se – کلیک کنید

بررسی اپل واچ SE

این ساعت هوشمند همانطور که انتظار داشتیم، بسیاری از ویژگی‌های اپل واچ سری ۳ را دارد که از جمله‌ی این ویژگی‌ها می‌توانیم به سنسور تشخیص سقوط و ضد آب بودن آن تا عمق ۵۰ متری اشاره کنیم. با این حال اپل در این ساعت هوشمند از پردازنده‌ی S5 استفاده کرده است که به ادعای این کمپانی، عملکردی تا دو برابر بهتر از اپل واچ سری ۳ دارد. ضمنا باید بگوییم که این ساعت هوشمند از سیستم عامل watchOS 7 بهره می‌برد که به کارگیری این سیستم عامل یعنی این ساعت از قابلیت سیستم پایش خواب (sleep tracking) برخوردار است.

قابلیت های اپل واچ SE

اگرچه ویژگی‌های این ساعت هوشمند، آن را به اپل واچ سری ۳ مربوط می‌کند، اما ظاهر آن با اپل واچ سری ۶ تفاوتی ندارد. با این حال برخی ویژگی‌های ساعت هوشمند اپل واچ سری ۶ در اپل واچ SE به چشم نمی‌خورد که از جمله‌ی این ویژگی‌ها می‌توانیم به قابلیت سنجش میزان اکسیژن خون، نمایشگر همیشه روشن (always on display) و عدم توانایی ثبت نوار قلب اشاره کنیم.

این ساعت هوشمند در دو مدل ۴۰ و ۴۴ میلی متری معرفی شده است. در نسخه‌ی ۴۰ میلی‌متری، برای خرید مدل پایه‌ی این ساعت هوشمند باید مبلغ ۲۷۹ دلاری و برای مدل سلولار (که امکان بیرون رفتن بدون گوشی را برای شما فراهم می‌کند) باید مبلغ ۳۲۹ دلاری را بپردازید. با این حال قیمت تعیین شده برای مدل ۴۴ میلی متری، به ترتیب ۳۰۹ و ۳۵۹ دلار است. ضمنا باید بگوییم که است ساعت هوشمند از سه روز دیگر راهی بازار خواهد شد.

اپل ساعت هوشمند اپل واچ SE را با هدف رقابت با محصولات کمپانی‌هایی مانند فیت بیت طراحی کرده است و همچنین این ساعت مانند اپل واچ سری ۶، بدون شارژر به دست کاربران خواهد رسید…