قیمت روز محصولات اپل

اپل واچ ۶ در دو نسخه PRO و SE عرضه خواهد شد

همین حالا اپل واچ سهم بالای ۵۰ درصد از کل فروش ساعت‌های هوشمند در دنیا را دارد. جدیدترین گزارش‌ها مبنی بر این است که اپل واچ ۶ مدل‌های SE و Pro خواهد داشت. این یعنی‌ گسترش بازه قیمتی برای حتی نفوذ بیشتر در بازار ساعت‌های هوشمند.

قیمت و خرید اپل واچ سری SE – کلیک کنید

اپل واچ ۶

در رویداد ۲۵ شهریور اپل با نام Time Flies به احتمال زیاد این شرکت یک اپل واچ SE ارزان قیمت و یک مدل جدید Pro را معرفی خواهد کرد.
تاکنون کاملا واضح است که اپل از یک طرح دقیق نامگذاری برای Apple Watch پیروی کرده است؛ بنابراین مدل آینده اپل واچ Apple Watch Series 6 نامیده می‌شود، آیا این درست است؟ خوب، طبق گفته Jon Prosser در توییتر، به نظر می‌رسد امسال اپل رویکرد متفاوتی را در پیش گرفته است.

اپل واچ 6 در دو نسخه se و pro

مدل‌های اپل واچ ۶

اول از همه، این اطلاعات دو قسمت دارد. اولین مورد نشان می‌دهد که اپل قرار است اپل واچ SE ارزان قیمت را به بازار عرضه کند که از طراحی سری ۴ برخوردار خواهد بود، ECG داخلی ندارد، صفحه نمایش همیشه روشن را ارائه نمی‌کند و اگر ما باید حدس بزنیم، ۳D Touch نیز نخواهد داشت. موضوع لمس ۳ بعدی چیزی است که گفته می‌شود اپل از ترکیب اپل واچ منصرف خواهد شد. علاوه بر این، این اطلاعات نشان می‌دهد که Apple Watch مدل “SE” در اندازه‌های ۴۰ و ۴۴ میلی متر در دسترس خواهد بود.

در مرحله دوم، Jon Prosser در یکی از توییت‌های خود می گوید که این مدل‌های Apple Watch به عنوان “Apple Watch” و “Apple Watch Pro” برای مهندسان ذکر شده است. بدیهی است که نام نهایی بازاریابی می‌تواند بسیار متفاوت باشد!

اما اگر اپل یک برگ از طرح نامگذاری آیفون بردارد، Apple Watch SE به خوبی در میان خریداران طنین انداز خواهد شد و این بسیار منطقی خواهد بود؛ البته تا زمانی که اپل تغییر ناگهانی نخواهد ایجاد کند.

رویداد Time Flies به معنای واقعی کلمه تنها چند روز دیگر فرصت ندارد. بنابراین لازم نیست مدت‌ها منتظر بمانیم تا ببینیم اپل چه چیزی برای ما آماده کرده است. هرچه محصولات به پایان برسد، جالب تر است که بدانیم چه چیزی در انتظار ماست…