قیمت روز محصولات اپل

بررسی تمامی احتمالات رویداد ۲۰۲۰ اپل با عنوان time flies

اپل ساعاتی پیش با انتشار بیانیه‌ای مطبوعاتی رسما اعلام کرد که قصد دارد ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰ (۲۵ شهریور ۱۳۹۹) رویداد ۲۰۲۰ اپل را برگزار کند. اپل در بیانیه‌ی خود از شعار Time Flies استفاده کرد تا به‌شکل غیر مستقیم نشان دهد مراسم پیش ‌رو با محوریت اپل ‌واچ برگزار می‌شود. با در نظر گرفتن این حقیقت که آیفون‌های جدید چند هفته دیرتر از راه می‌رسند، احتمال می‌دهیم اپل نخواهد در مراسم ۲۵ شهریور، آیفون ۱۲ را رونمایی کند.

مشخصات، قیمت و خرید ساعت هوشمند اپل واچ سری ۶ – کلیک کنید

روز گذشته شواهدی از رویداد جدید اپل در توئیتر خبر می‌داد و آن کشف ظاهر شدن یک ایموجی جدید در زمان استفاده از هشتگ AppleEvent از طریق کدهای توئیتر بود. کمی پس از کشف این ماجرا، آقای Greg Joswiak قائم مقام ارشد بخش بازاریابی اپل تیزر توئیت کرد که در آن ۱۵ سپتامبر را به عنوان زمان برگزاری رویداد آنلاین اپل تأیید می‌کند. او در توئیت خود به مخاطبینش اعلام کرده که ۷ روز دیگر آن‌ها را ملاقات خواهد کرد.

دعوت نامه رویداد ۲۰۲۰ اپل

خبرنگاران و اصحاب رسانه نیز دعوت‌نامه‌های رویداد ۲۰۲۰ اپل را با عنوان “Time Flies” (به معنای گذر سریع زمان) دریافت کرده‌اند. اپل با انتخاب این عنوان احتمالاً قصد داشته به رونمایی از ساعت هوشمند جدیدی اشاره کند، شاید اپل واچ سری ۶. طبق گزارشات جدیدی که بلومبرگ منتشر کرده اپل قصد دارد دو مدل اپل واچ معرفی کند، یکی مدل اپل واچ سری ۶ خواهد بود و دیگری احتمالاً یک نسخه به روز شده و ارزان قیمت از سری ۳ اپل واچ. به نظر می‌رسد که اپل با این حرکت قصد معرفی یک محصول اقتصادی برای کاربران را دارد.

ممکن است در مراسم هفته‌ی آینده در کنار موارد ذکر شده، شاهد رونمایی از اسپیکر جدید و اقتصادی HomePod، هدفون جدید و حتی Apple TV با امکانات جدید باشیم؛ همچنین احتمال معرفی AirTags نیز در این مراسم می‌رود. در هر حال، ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه سه‌شنبه، ۲۵ شهریور این مراسم برگزار خواهد شد و تیم بینهایت کالا به طور کامل این رویداد را پوشش خواهد داد.