قیمت روز محصولات اپل

اپل تی وی جدید دارای پردازنده سریعتر است

شرکت اپل یکی از برندهای موفق تولیدکننده گجت‌های دیجیتالی بوده که هر ساله نسل جدیدی از محصولات خود را در قالب تلفن هوشمند، تبلت، لپ تاپ و برخی دیگر عرضه می‌کند. در این بین شایعه شده قرار است بزودی شاهد معرفی نسل جدید اپل تی وی باشیم. البته این شرکت کوپرتینویی در نظر دارد طی چند ماه آینده چندین دستگاه هوشمند نسل جدید را معرفی کند…

قیمت و خرید اپل تی وی ۴k – کلیک کنید

اکنون جزئیات جدیدی از apple TV منتشر شده و بزودی با یک اپل تی وی ارتقا یافته رو به رو هستیم! بر اساس گزارش منتشر شده از سوی مارک گورمن از بلومبرگ، اپل امسال Apple TV نسل جدید را در چند مدل مختلف عرضه کند. Apple TV 4K قرار است با پردازنده سریعتر راهی بازار شود؛ بنابراین یک ریموت جدید هم تدارک دیده شده و باید آن را دستگاهی برجسته دانست.

این دستگاه با قابلیت اپل Find My iPhone همراست و البته این ویژگی را باید با ریموت اپل دریافت کرد. دستگاه جدید احتمالا شامل دو مدل ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی خواهد بود. هنوز مشخص نشده چه زمانی باید شاهد معرفی نسل جدید Apple TV باشیم، اما به نظر می‌رسد حداقل تا پایان سال راهی بازار می‌شود.

نسل جدید اپل تی وی
اپل تی وی

قابلیت‌های جالب اپل تی وی

هرچه در آی تیونز دارید، در تلویزیون خانگی هم دارید. اپل تی وی وسیله‌ای است که شما را به آسانی به سیستم آی تیونز ارتباط می‌دهد و به راحتی می‌توان فیلم‌ها، عکس‌ها، پادکست و فیلم‌های خود را در تلویزیون خانگی خود به نمایش گذاشت…

اپل تی‌وی دارای قابلیت وای‌فای بوده و این یک قابلیت بسیار مهم است و ویژگی دیگر آن این است که از طریق وای فای ۸۰۲٫۱۱ به سرعت قابلیت تطبیق با آی تونز شما از طریق هر دستگاه مک یا پی سی در خانه را دارد. اپل تی‌وی در ۲ نوع ۴۰ گیگابایتی و ۱۶۰ گیگابایتی ارائه می‌شود. استفاده از پردازنده‌ی اینتل یکی دیگر از ویژگی‌هایش هست. همچنین می‌توان این دستگاه را به وسیلهٔ کنترل هدایت و راهبری کرد. از رقبای این دستگاه می‌توان به کروم کست گوگل و آمازون فایر تی وی اشاره کرد.

منبع