قیمت روز محصولات اپل

ایرپاد نسل سوم در سال ۲۰۲۱ به بازار خواهد آمد

شرکت اپل آخرین بار با به‌روزرسانی‌ ایرپاد خود در سال ۲۰۱۹ از دومین نسل گجت‌های شنیداری خود رونمایی کرد که از قابلیت حذف صدای محیط و ساقه کوتاه‌تر بهره می‌برد. بر اساس پیش‌بینی بسیاری از کارشناسان و حداقل با توجه به برنامه زمانی عرضه محصولات پیشین کمپانی، قرار بود ایرپاد نسل سوم اپل طی سال جاری روانه بازار شود؛ اما اکنون به‌نظر می‌رسد که چنین سناریویی عملی نخواهد شد.

قیمت و خرید ایرپاد مکس Airpods Max – کلیک کنید

کارشناسان وبسایت Digitimes در گزارشی ادعا می‌کنند که بر اساس اخبار دریافتی از منابع خبری در زنجیره تامین اپل، ایرپاد نسل سوم در ۶ ماهه نخست سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد. هنوز مشخص نیست که چرا عرضه‌ی این مدل جدید ایرپاد به بازار تا این اندازه زمانبر بوده است؛ اما با توجه به موفقیت ایرپاد به‌نظر می‌رسد که کاربران کماکان برای خریداری مدل‌های فعلی اشتیاق فراوانی دارند.

تغییراتی در بخش طراحی

همان‌طور که پیشتر گفته شد؛ انتظار می‌رود که ایرپاد نسل سوم با تغییراتی در بخش طراحی تولید شود. در حال حاضر معلوم نیست که ایرپاد ۳ در چه زمینه‌هایی مشابه ایرپاد پرو خواهد بود. یک تحلیلگر مشهور با نام مینگ چی‌کو پیشتر اعلام کرد که ایرپاد نسل سوم از الگوی طراحی مشابه با ایرپاد پرو بهره خواهد برد. اپل در تولید ایرپادز پرو غالبا از طراحی داخل گوشی استفاده کرده است؛ موضوعی که به استقرار آسان‌تر ایرفون‌ها درون گوش کاربر کمک شایان‌توجهی خواهد کرد.

همچنین آقای «کو» بار دیگر گزارش قبلی خود در مورد عدم ارائه‌ی هدفون سیمی در جعبه خانواده آیفون ۱۲ را تایید کرده که این کار به قصد افزایش فروش هدفون‌های بی‌سیم ایرپاد انجام می‌شود.

بر اساس اخبار پیش‌تر منتشر شده پیرامون نسل دوم ایرپاد پرو، انتظار می‌رود که این گجت نیز در سال ۲۰۲۱ عرضه شود؛ اگرچه به تعویق افتادن این رویداد تا اواخر سال ۲۰۲۱ یا حتی اوایل سال ۲۰۲۲ نیز سناریویی محتمل به‌نظر می‌رسد.