قیمت روز محصولات اپل

آیفون ۱۲ اپل به صفحه نمایش ۱۲۰ هرتز مجهز نمی‌شود

در حالی که تا به حال با شایعات بسیاری از آیفون ۱۲ رو به رو شدیم، اما هیچ یک از آن‌ها توسط اپل به تایید یا تکذیب نرسید؛ بنابراین دقیقا نمی‌دانیم اطلاعاتی که منتشر می‌شود صحت دارد یا خیر.

بر اساس آخرین گزارش، خانواده آیفون ۱۲ قرار نیست با صفحه نمایشی که نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز دارد، راهی بازار شود. بنابراین اگر این گزارش صحت داشته باشد، هر شایعه‌ای که درباره چنین نمایشگری از آیفون ۱۲ منتشر شد، کذب بوده و در همان حالت شایعه باقی می‌ماند.

مشاهده و خرید پاور بانک – کلیک کنید

اپل درصدد بوده برای سال جاری چندان ارتقای چشمگیری روی آیفون نسل جدید اعمال نکند و از این رو بیشتر شایعات چندان واقعی نبوده و کذب هستند. البته اینکه با چهار مدل رو به رو هستیم، دروغ نیست و قرار نبوده اپل تنها به عرضه دو یا سه مدل اکتفا کند.

سال جاری چهار آیفون ۱۲ با نمایشگر اولد و سایز ۵.۴، ۶.۱، ۶.۱ و ۶.۷ اینچی راهی بازار می‌شوند. گفتنی است دو نسخه ۶.۱ اینچی مربوط به آیفون ۱۲ مکس و آیفون ۱۲ پرو است که با دو سایز یکسان عرضه خواهند شد.

آیفون ۱۲ با قابلیت ۵G

همچنین مشخص نیست آیفون‌های ۱۲ دارای یک مدل ۵G باشند و از ویژگی خاص دیگر بهره خواهند برد. پیش بینی شده در جریان رویداد سپتامبر خانواده آیفون ۱۲ را ملاقات کرده و مدتی بعد نیز عرضه آن‌ها آغاز شود.

به هر حال شایعه کم نیست و نباید به گزارش‌های بی اساس هم اکتفا کرد. پیرامون محصولات آینده اپل شایعه کم نیست و برخی از آن‌ها به حقیقت تبدیل شده و باقی هم در هاله‌ای از ابهام باقی می‌مانند.

گفته می‌شود سال جاری آیفون‌های ۱۲ طی دو مرحله عرضه خواهند شد که بخشی از آن‌ها سپتامبر و بخش دیگر در اکتبر به بازار می‌رسند.

شایان ذکر است این سری فاقد ایرپاد در جعبه بوده و افراد باید آن‌ها را جداگانه با هزینه اضافی خریداری کنند….