قیمت روز محصولات اپل

نمایشگر آیفون ۱۲ نسخه ۶.۱ اینچی توسط ال جی تولید می‌شود

ال جی را می‌توان از شرکای اپل در زمینه تولید صفحه نمایش آیفون ۱۲ دانست. در برخی از سال‌ها اپل با همکاری سامسونگ نمایشگر آیفون را تولید کرده و در برخی سال‌ها نیز شاهد همکاری میان ال جی و اپل بودیم.

تا کنون با اطلاعات بسیاری درباره آیفون ۱۲ و خانواده آن رو به رو شدیم، اما به تازگی جزئیات جدیدی در دسترس قرار گرفته که نشان می‌دهند ال جی قرار است پنل اولد آیفون ۱۲ نسخه ۶.۱ اینچی را تامین کند!

مشاهده و خرید آیفون ۱۲ پرو – کلیک کنید

البته وظیفه تولید بر عهده شرکت LG Display قرار دارد که از شرکای دیرینه اپل محسوب می‌شود. سال جاری چهار مدل آیفون ۱۲ عرضه خواهد شد که همگی پنل OLED داشته و با نمایشگر ۵.۴ و ۶.۱ اینچی برای مدل‌های آیفون ۱۲ و ۱۲ مکس در کنار نمایشگر ۶.۱ و ۶.۷ اینچی برای مدل‌های آیفون ۱۲ پرو و پرو مکس عرضه می‌شوند.

ظاهرا LG قرار است ۲۰ میلیون پنل صفحه نمایش اولد آیفون ۶.۱ اینچی را تامین کند. در سوی دیگر سامسونگ هم برای تولید نمایشگر آیفون ۱۲ با اپل همکاری خواهد داشت. به شکلی که این شرکت کره‌ای قرار است ۳۰ تا ۳۵ میلیون پنل برای آیفون ۵.۴ اینچی و ۱۵ تا ۲۰ میلیون نمایشگر برای مدل‌های ۶.۱ و ۶.۷ اینچی تولید کند.

انتظاری که اپل از فروش خانواده آیفون ۱۲ دارد

با این حساب صفحه نمایش تنها نسخه ۶.۱ اینچی آیفون ۱۲ مکس توسط ال جی تولید خواهد شد و باقی نسخه‌ها از صفحه نمایش سامسونگ برخوردار هستند.

این میزان سفارش نمایشگر در مقایسه با تولید سال گذشته بیشتر بوده و نشان می‌دهد اپل انتظار فروش بالایی از خانواده آیفون ۱۲ دارد. اطلاعات بیشتری موجود نیست و باید منتظر ماند تا در رویداد ماه سپتامبر کوپرتینویی‌ها سری آیفون ۱۲ را معرفی و به شایعات پایان دهند.

بی شک این سری که چهار عضو داشته، از مشخصات کلیدی قدرتمندی برخوردار هستند و طراحی بهبود یافته نسبت به نسل پیشین شامل حال آن‌ها می‌شود. اپل در نظر دارد عرضه سری آیفون ۱۲ را تا اکتبر یا نوامبر به تاخیر بیندازد…