قیمت روز محصولات اپل

لاجیتک و معرفی صفحه کلید Folio Touch آیپد پرو

شرکت لاجیتک از برندهای مطرح تولیدکننده لوازم جانبی تبلت و سیستم‌های رایانه‌ای است که به تازگی از صفحه کلید جدید به نام Folio Touch تبلت آیپد پرو رونمایی کرد.

این برند همیشه لوازم جانبی‌هایی را برای محصولات اپل معرفی کرده و حال نوبت به آیپد پرو رسیده است تا باری دیگر شاهد معرفی صفحه کلیدی برای آن باشیم.

به نوعی این لوازم جانبی برای تبلت آیپد پرو لازم بوده و لاجیتک نیز این کیبورد را به صورتی توسعه داده تا راحتی کامل در کنار کیفیت بالا را به کاربر ارائه دهد.

اپل خود برای آیپد پرو صفحه کلید جادویی را عرضه کرده و در این میان لاجیتک به عنوان برند شخص ثالث تصمیم گرفت تا صفحه کلید Folio Touch را معرفی کند.

این صفحه کلید از جنس آلکانترا بوده و کیفیت ساخت قابل توجهی هم دارد. همچنین Folio Touch دارای پد لمسی بوده و افراد همچون صفحه کلید لپ تاپ می‌توانند آن را به کار گیرند. آیپد پرو با Folio Touch تبدیل به لپ تاپ قدرتمندی می‌شود که تجربه کاربری خوبی رقم می‌زند.

گفتنی است شرکت لاجیتک این صفحه کلید را برای نسخه ۱۱ اینچی آیپد پرو در نظر گرفته و افراد می‌توانند با مراجعه به فروشگاه لاجیتک یا دیگر خرده فروشی‌های معتبر، آن را با قیمت ۱۵۹ دلار خریداری کنند.

مشاهده و خرید آیپد پرو – کلیک کنید

این صفحه کلید را باید جایگزین مناسب صفحه کلید جادویی اپل دانست، زیرا از یک سو قیمت بهتر و در سوی دیگر ارگونومی بالاتر به مخاطب ارائه می‌دهد. لاجیتک مشخص نکرده جز نسخه ۱۱ اینچی آیا نسخه ۱۲ اینچی آیپد پرو به پشتیبانی این صفحه کلید جدید خواهد پرداخت یا خیر.