قیمت روز محصولات اپل

تاریخ عرضه خانواده آیفون ۱۲ اپل با تاخیر همراه است

اپل آیفون 12

شرکت اپل در نظر داشته سپتامبر سال جاری سری آیفون ۱۲ را در چهار مدل معرفی کند. خانواده آیفون ۱۲ با مشخصات کلیدی قابل توجهی همراه هستند و انتظار داریم برند کوپرتینویی از مشخصات کلیدی بزرگ و طراحی برجسته بهره گیرد…

تاکنون شایعات بسیاری از سری آیفون ۱۲ منتشر شده و ما انتظار داریم بیشتر گزارش‌های انتشار یافته حقیقت داشته باشد و با شایعات بی‌اساس رو به رو نباشیم!

مشاهده و خرید مدل‌های مختلف آیفون – کلیک کنید

قطعا آیفون ۱۲ با پنل OLED، پردازنده A14 بایونیک، حافظه رم ۶ گیگابایتی، حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی و دوربین ۱۲ مگاپیکسلی چهارگانه می‌تواند تجربه کاربری حرفه‌ای رقم زند. اپل قصد دارد نسل جدید را ارتقا یافته‌تر از نسل‌های پیشین سازد.

بنابراین انتظار داریم نه در طراحی، بلکه برای مشخصات سخت افزاری هم ویژگی‌های قابل توجهی در سری آیفون ۱۲ تعبیه شود که قطعا برای طرفداران جذاب خواهد بود.

بر اساس گزارش تازه انتشار یافته، اپل قصد نداشته سپتامبر امسال برنامه رونمایی آیفون ۱۲ را داشته باشد! این یعنی به دلیل شیوع ویروس کرونا تاخیری در معرفی این سری وجود خواهد داشت…

سری‌های آیفون ۱۲ دیرتر از راه می‌رسند

به گزارش وب سایت Macotakara، زنجیره تامین در چین با مشکلاتی مواجه است و این امر موجب خواهد شد تا آیفون ۱۲ دیرتر راهی بازار شود. البته نه تنها باید شاهد عرضه دیرهنگام باشیم، بلکه معرفی نیز در زمان دیرتری نسبت به سال‌های قبل انجام خواهد گرفت!!

اگر از علاقمندان و طرفداران آیفون ۱۲ هستید، باید منتظر بمانید تا اپل در زمان مناسب سری آیفون ۱۲ را رونمایی و مدتی بعد راهی بازار کند. برخی‌ها معتقدند که این سری را در اواخر سپتامبر شاهد خواهیم بود، اما عرضه تا اکتبر یا نوامبر تاخیر خواهد داشت.

زنجیره تامین چین اپل از بزرگترین تولیدکنندگان قطعات آیفون هستند و اگر مشکلاتی برای آن‌ها به وجود بیاید، قطعا مشکلاتی برای اپل در پیش خواهد بود؛ بنابراین عجیب نیست که تاخیری در معرفی و عرضه نسل جدید آیفون به وجود بیاید.