قیمت روز محصولات اپل

بنچمارک iOS 14 خبر از عمر باتری بهتر می‌دهد

یکی از انتقادات اصلی درباره آیفون‌های اپل، ماندگاری پایین عمر باتری آن است. موضوعی که واکنش‌های متعددی را به دنبال داشته و گویی شرکت کوپرتینویی درصدد است تا این مسئله را بهبود بخشیده و برطرف کند. به نوعی اپل قصد دارد iOS 14 را با ارتقایی از نظر باتری همراه سازد.

موضوع عمر باتری برای هر شرکت تولید کننده دستگاه دیجیتال اهمیت دارد؛ زیرا اگر دستگاهی طول عمر باتری بیشتر داشته باشد، یقینا تجربه کاربری طولانی‌تر با آن می‌توان داشت و مسئله مهمی محسوب می‌شود.

متاسفانه در چند وقت گذشته با بروزرسانی‌هایی که اپل روی iOS داشته، چندان تاثیر مثبتی روی عمر باتری آیفون به وجود نیامده است؛ اما به نظر می‌رسد در iOS 14 باید شاهد تحولاتی باشیم و آن بهبود عمر باتری آیفون می‌باشد.

به تازگی کاربر iAppleBytes یوتیوب، ویدئویی در کانال خود منتشر کرده که طی آن چند بنچمارک از iOS 14 بدست آورده و متوجه شده این سیستم عامل از عمر باتری بهتری نسبت به نسخه قبل برخوردار است. همین امر موجب خواهد شد تا کاربر در این سیستم عامل جدید، عمر باتری بیشتری در تلفن هوشمند آیفون خود داشته باشد.

اپل در صدد است تا هر سال تحولی در محصولات خود حاصل کند و iOS 14 اگرچه معرفی شد، اما تا انتشار آن فاصله داریم. این برند کوپرتینویی قصد دارد بهبودی در سیستم عامل خود ایجاد کند و از این رو انتظار داریم که iOS 14 موجب ارتقای عملکرد باتری آیفون‌ها شود.

اپل به دنبال ارتقای عمر باتری آیفون‌ها

البته هر آیفونی که به این سیستم عامل مجهز می‌شود، عمر باتری بهبودیافته پیدا خواهد کرد و باید انتظار زیادی داشت. جزئیات دقیقی در دست نیست و باید منتظر ماند تا ببینیم اپل چه برنامه‌ای دارد.

iAppleBytes خاطرنشان می‌کند که او معمولاً تست باتری را بر روی نرم افزار بتا انجام نمی‌دهد، اما فکر می‌کند مقایسه آن با نسخه‌های آینده مفید خواهد بود.

مشاهده و خرید اشتراک اپل وان – کلیک کنید

در حالی که همه چیز می‌تواند از بتا به نسخه کامل iOS 14 تغییر کند، این پیشرفت‌ها چیز خوبی است؛ به خصوص اگر شایعات در مورد عمر باتری آیفون ۱۲ درست باشد.