قیمت روز محصولات اپل

اپل واچ سری ۶ دارای حسگر سنجش اکسیژن خون است

اپل در نظر دارد در تاریخ سپتامبر سال جاری خانواده آیفون ۱۲ و ساعت هوشمند جدید اپل واچ سری ۶ را معرفی کند. تمامی این محصولات جدید دارای ویژگی جدید و طراحی بهبود یافته نسبت به نسل قبل خود هستند.

تا کنون شایعاتی درباره سری آیفون ۱۲ شنیده‌ایم و حال قرار است درباره ساعت هوشمند اپل واچ سری ۶ اطلاعاتی کسب کنیم.

مشاهده و خرید اپل واچ سری ۶ – کلیک کنید

اپل واچ در حال حاضر دارای چندین حسگر نظارتی از قبیل سنسور ضربان قلب، ECG و موارد دیگر است. به تازگی وب سایت DigiTimes در گزارشی مشخص کرده که اپل قصد دارد در ساعت هوشمند اپل واچ سری ۶ قابلیت سنجش اکسیژن خون را به کار گیرد.

اگر چنین ویژگی را در اپل واچ سری ۶ شاهد باشیم، باید این ساعت را نمونه کامل‌تر اپل واچ سری ۵ به حساب آورد. در اوایل سال ۲۰۲۰ هم شواهدی از طریق سورس کدهای iOS 14 بدست آمد که نشان می‌داد در نسل بعدی ساعت هوشمند اپل حسگر سنجش اکسیژن خون وجود دارد.

سنسور سنجش اکسیژن خون اپل واچ سری ۶

سنسور سنجش اکسیژن خون ویژگی جدیدی نیست و ما مدت‌هاست که این ویژگی را روی ساعت‌های مختلف تجربه کردیم، اما گاهی این حسگرها درست عمل نمی‌کنند و نتایج دقیقی را ارائه نمی‌دهند…

به طور کلی باید بیان داشت که حسگر سنجش اکسیژن خون اگر آماری کمتر از ۸۰ درصد ارائه دهد، یعنی وضعیت چندان خوب نیست! همچنین به کمک این سنسور نظارتی می‌توان عملکرد مغز و قلب را بهتر سنجید…

به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود شرکت اپل چه برنامه‌ای برای نسل بعدی ساعت هوشمند خود در نظر گرفته و آیا شاهد یک ساعت ارتقا یافته هستیم یا خیر.

شایان ذکر است پیشتر شایعه شد اپل واچ سری ۶ شباهت کاملی به ساعت اپل واچ سری ۵ دارد و بیشتر در بخش سخت افزاری و نرم افزاری دست خوش تغییراتی قرار خواهد گرفت.

در هر صورت باید منتظر ماند و دید تا در رویداد ماه سپتامبر برنامه اپل چیست.