قیمت روز محصولات اپل

آیفون SE گوشی هوشمند جذاب‌تر برای طرفداران اندروید

هر ساله تعدادی از کاربران دستگاه‌های اندرویدی تمایل دارند از این سیستم عامل به سیستم عامل محصولات اپل مانند آی‌او‌اس نقل مکان کنند. دلایل بسیاری در این زمینه وجود دارد، اما به نظر می‌رسد آیفون SE این موضوع را دو چندان کرده و موجب خواهد شد تا کاربران بیشتری به این سیستم عامل اپل (آی او اس) نقل مکان کنند.

در سال ۲۰۱۶ اولین مدل iPhone SE معرفی شد و در سال جاری شاهد معرفی iPhone SE 2020 یا همان نسل جدید بودیم که از طراحی بهبود یافته و مشخصات کلیدی قابل توجه بهره می‌برد.

مشاهده و خرید آیفون SE 2020 – کلیک کنید

طبق تحقیقات Counterpoint، کاربران اندرویدی بیشتری در حال حاضر مایل هستند از محصول اپل بهره گیرند و یکی از این محصولات پرطرفدار و جذاب آیفون SE است.

آمار خوب آیفون SE جدید

طبق گزارشات، آیفون SE نسل جدید موفق به جذب ۲۶ درصد از کاربران اندرویدی شده است. این میزان بالاتر از حد معمول بوده و به گفته جک فیلد یکی از کارشناسان Counterpoint، بیش از ۲۶ درصد صاحبان iphone se 2020 از افرادی هستند که گوشی اندرویدی داشتند.

آیفون SE در ماه آوریل با قیمت ۳۹۹ دلار به بازار عرضه شد. بنابراین باید آن را ارزان‌ترین گوشی هوشمند آیفون اپل به حساب آورد. اگرچه قیمت پایین این دستگاه یکی از دلایل اصلی محبوبیت است، در سوی دیگر برند معتبر و بزرگی چون اپل نیز در این زمینه بی تاثیر نیست.

اپل هر سال نسل جدیدی از گوشی‌های هوشمند خود را روانه بازار کرده و توانسته به افزایش فروش محصولاتش بپردازد. iphone se 2020 یک گزینه ارتقا یافته نسبت به نسل پیشین خود بوده و البته در ساخت آن از طراحی آیفون ۸ هم الگوبرداری شده است.

اگرچه این مدل از شبکه ۵جی پشتیبانی نمی‌کند، اما سخت افزار قدرتمندی داشته و مشخصات کلیدی برجسته‌ای دارد. به هر حال باید منتظر ماند تا آمار دقیقی از فروش iphone se2 2020 به دست آید تا مشخص شود آیا این نسل آیفون اس ای موفق بوده یا خیر.

اینکه کاربران اندروید به محصول ارزان قیمت اپل نقل مکان می‌کنند، نشان از موفقیت این تلفن هوشمند است.