قیمت روز محصولات اپل

آیفون های ۲۰۲۲ از حسگر پریسکوپی بهره می‌برند

آیفون های 2022

آیفون ها گوشی‌های هوشمند محبوب و قابل توجهی هستند. از یک سو اپل کیفیت ساخت بالایی برای آن‌ها در نظر گرفته و در سوی دیگر با مشخصات سخت افزاری قدرتمند همراه هستند.

بنابراین باید بیان داشت که آیفون های کمپانی اپل در آینده پیشرفت بسزایی خواهند داشت و ما انتظار داریم ویژگی‌های منحصربفردی را در مدل‌های آینده شاهد باشیم.

مشاهده و خرید آیفون ۱۲ پرو مکس – کلیک کنید

Ming-Chi Kuo تحلیلگر برجسته صنعت است که همیشه اطلاعاتی از محصولات آینده اپل ارائه می‌دهد. وی اخیرا در یادداشتی بیان کرد که غول کوپرتینویی دو تأمین کننده جدید را به زنجیره تأمین خود اضافه کرده است که به عنوان Semco و Sunny Optical شناخته می‌شوند.

لنز دوربین آیفون های نسل بعدی

این دو از بهترین تامین کنندگان قطعات هستند که به عنوان شرکت چینی و کره‌ای محسوب می‌شوند. اکنون آن‌ها به اپل خدماتی ارائه خواهند داد و قصد دارند لنز دوربین آیفون‌های نسل بعدی را توسعه دهند…

مینگ چی کو تحلیلگر برجسته صنعت بیان داشته که اپل با خانواده ۱۲ قصد دارد قابلیت فوکوس خودکار را بهبود ببخشد. اپل قصد داشته از موتور صوتی مبتنی بر توپ Semco بهره گیرد. کو مشخص نساخته که فوکوس خودکار جدید چه زمانی در آیفون ها به کار گرفته می‌شود.

کو معتقد است در سال ۲۰۲۲، اپل iphone را به لنز پیروسکوپی مجهز خواهد کرد؛ لنزی که در حال حاضر برخی شرکت‌ها برای اسمارتفون پرچمدار خود استفاده می‌کنند. در حال حاضر گوشی هوشمند پرچمدار گلکسی اس ۲۰ اولترا سامسونگ به این ویژگی مجهز است!

پیش بینی شده آیفون های نسل جدید از نمایشگری بین ۶ تا ۶.۷ اینچی برخوردار باشند که همگی پنل OLED را هم دارا هستند. سری آیفون ۱۲ چهار مدل خواهد داشت که به عنوان آیفون ۱۲، ۱۲ مکس، ۱۲ پرو و ۱۲ پرو مکس شناخته می‌شوند.

به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود اپل چه ویژگی را برای نسل بعدی آیفون در نظر می‌گیرد…