قیمت روز محصولات اپل

آغاز تولید آیفون ۱۱ اپل در هند

شرکت اپل گوشی هوشمند آیفون ۱۱ را در سال ۲۰۱۹ معرفی کرد. گوشی هوشمندی که در کارخانه چین به تولید رسیده و راهی بازار جهانی می‌شود.

حال اپل به تازگی تصمیم گرفته این گوشی هوشمند را علاوه بر چین در هند نیز به تولید برساند. وزیر صنعت و تجارت هند Piyush Goyal اخیرا تایید کرد که اپل تولید آیفون ۱۱ را در هند آغاز کرد.

مشاهده و خرید آیفون ۱۱ – کلیک کنید

طبق گفته TechCrunch ، آن‌ها نتوانسته‌اند یک تولید کننده محلی پیدا کنند که بتواند استانداردهای سختگیرانه کیفیت را رعایت کند، بنابراین باید منتظر ساخت خطوط مونتاژ جدید باشند!

در سال ۲۰۱۷، ویسترون تولید پرچمداران اخیر اپل را در هند آغاز کرد تا به عنوان دستگاه‌های خوش قیمت به فروش برسد، اما از این ماه، Foxconn توانسته است آیفون ۱۱ را در محل کار خود در نزدیکی Chennai تولید کند. به نظر رسیده دسته اول محموله به فروشگاه‌های نزدیک توزیع شده است.

افتتاح فروشگاهی جدید در هند

تیم کوک در ماه فوریه اعلام کرد که به زودی اپل فروشگاهی را در هند راه اندازی کرده و فروشگاهی هم در brick-and-mortar افتتاح خواهد شد.

از جمله تولیدکنندگان اپل باید به فاکسکان و پگاترون اشاره کرد که پیشتر اعلام کردند به دنبال سرمایه گذاری در کارخانه هند خود هستند.

به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود آیا تولید آیفون ۱۱ در هند تاثیری روی قیمت این گوشی هوشمند خواهد داشت یا خیر. تاکنون مدل‌های مختلفی از آیفون در هند به تولید رسیده و اولین بار نیست که شاهد تولید یک آیفون در این منطقه هستیم.

اپل در کشورهای مختلفی به تولید آیفون می‌پردازد که از جمله باید به چین، ایالات متحده، مکزیک و برخی دیگر اشاره کرد. انتظار داریم آیفون ۱۲ هم در مدت ها بعد تولید آن در هند صورت گیرد.

سری آیفون ۱۲ قرار است سپتامبر سال جاری معرفی شده و مدتی بعد راهی بازار شوند…